Click for English 

Autokemp Lučina se nachází na levém břehu údolní nádrže Žermanické přehrady, v obci Lučina (region Moravy a Slezska). Je vzdálen 10km od Havířova, 11km od Frýdku-Místku a 33km od Ostravy. Vhodný je  pro trávení rodinné dovolené, koupání, rybaření, relaxaci, sportovních aktivit, turistiky a OLD METAL moto FESTu :-)).  

 Je to kemp s dlouholetou tradicí a dobrými službami. V areálu se nachází restaurace v provozu od 10hodin s venkovním posezením, velkou kapacitou míst v restauraci, velkoplošnou projekcí, stolním fotbálkem, elektronickými šipkami, kvízovým automatem a jukebox. Nabízíme výbornou domácí kuchyni. Výběr z hotových jídel a minutek, 5ti druhů čepovaného piva, kofolu, mražených pochoutek a velký výběr alko i nealko nápojů.  Občerstvení zajištěno i venku ve stáncích.

Dále zde najdete recepci, která je v provozu od 9:00 - 21: 00 hod. Naše recepční Vás ubytují, zapůjčí gril, různé sportovní pomůcky  a prodají dřevěné uhlí na grilování. Můžete také využívat společnou kuchyňku, sportovní hřiště, ohniště a společenskou místnost.  V obci najdete místní obchody vzdálené cca 600m od kempu. 

Ubytovat se u nás můžete v hotelu, v chatkách, v karavanech (za poplatek více klikni na INFO). Ubytování ve stanech pro návštěvníky festivalu ZDARMA!!! Stanová travnatá pláž s přístupem k vodě.

Sociální zařízení se nachází na 6ti komfort chatkách, v hotelu a v budově recepce.

 Vjezd do areálu festivalu povolen pouze Motorkářům (kde bude pro ně připraveno přehlídkové parkoviště)

a ubytovaným na hotelu nebo chatkách!!!

 

ZAHRAJÍ:

Pátek 14.6. 2013    (při přípravě mezi kapelami soutěže v pití piva na čas, o nejhezčí mašinu, kouření doutníku na čas, miss mokré tričko, nejhlasitější řev bez mikrofonu atd.)

                                 OZZY OSBOURNE revival   Motörhead revival   /   S.T.S  / Ravers /  ... další kapely v jednání

Sobota 15.6. 2013

                                 SLAYER revival / V.A.R.  /  Age Of Agony (HU)  /  OLD  /  Virtual Void  /  Eternity  / Tartaros / Blackshard / Demiurg / D.O.P. / Top Sekret / ... další kapely v jednání

                          

Mediální a sponzorští partneři festivalu:

 

Linky na spřízněné weby

file:///C:/DOCUME~1/baraba/LOCALS~1/Temp/fullbanner-1.gif